Mszą świętą z obrzędem posypania głów popiołem wkroczyliśmy w okres Wielkiego Postu.
Przez praktykę jałmużny, postu i modlitwy będziemy umartwiać ciało i kształtować ducha.
W dobrym przeżyciu tego czasu pomogą nam rekolekcje wielkopostne oraz nabożeństwa pasyjne.
Rekolekcje będziemy przeżywali od 4 do 6 kwietnia.
Nabożeństwa pasyjne będą sprawowane w następującym porządku:
piątek
g. 16.15 Droga Krzyżowa dla dzieci
g. 17.15 Droga Krzyżowa
niedziela
g. 9.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym