O G Ł O S Z E N I A
SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA
10 MAJA 2026 R.
- Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 Zuzanna, Zofia, Aleksandra, Miłosz, Michalina, Szymon, Lena, Agata, Kacper, Lena, Antoni przystąpili do Pierwszej Komunii Świętej.
- W tym tygodniu dzieci pierwszokomunijne obchodzą Biały Tydzień, w środę wspominamy Matkę Bożą z Fatimy, w czwartek przypada święto św. Macieja Apostoła, w sobotę święto św. Andrzeja Boboli.
- Nabożeństwo majowe w naszym kościele codziennie o godz. 16.15.
- W środę nabożeństwo fatimskie po Mszy Świętej. Do przystrojenia figury wykorzystamy kwiaty z kościoła.
- Dziękuję za udział we wczorajszej adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji dzieci pierwszokomunijnych.
- Dziękuję Rodzicom Dzieci komunijnych za udekorowanie i sprzątnięcie kościoła i terenu przy kościele.
- Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania z klasy ósmej i starszymi.
- Od 22 do 26 lutego 2027 r. organizujemy pielgrzymkę do grobu św. Jakuba, patrona naszej parafii w Santiago de Compostela, odwiedzimy też Fatimę w roku 110. rocznicy objawień Matki Bożej. Szczegóły na stronie internetowej parafii. Zapisy tylko z wpłatą zaliczki 1000 zł w kancelarii parafialnej.